Rapid Wien Jegyek

A 25. percben Toma volt támadta le a Rapid védelmét, labdaszerzése után Priskint hozta ziccerbe, aki közelről nem hibázott és a hálóba gurított 1-0. Nem sokkal később gyors kontrát vezettünk, kikerült a labda a jobb szélre, Kovács K. beadását Orgler magabiztosan húzta le. A 33. percben Kiss Balázs ment el a bal szélen, középre cselezte magát, majd lövése után a vendégek hálóőre nagyot védett. Egy perccel később sikerült megduplázni az előnyt. Vitális végezhetett el szabadrúgást jó huszonöt méterről, a jobb alsóba tartó lövését Orgler nem tudta hárítani 2-0. A 38. percben Tepecik fejelt közvetlen közelről a kapunk fölé. A játékrész végén még adódott egy lehetőségünk, Tuboly kiugratása után Babati bombázott fölé. A második félidő elején egy büntető útán szépítettek a vendégek. Kocygit higgadtan lőtt a kapu bal alsó sarkába az ellenkező irányba vetődő Kovácsik mellett 2-1. A 67. percben Wunsch próbálkozott távolról lövéssel, ám Kovácsik magabiztosan védett. A 72. percben megszületett a találkozó legszebb gólja.

1. Covid 19

Covid 19

rapid wien jegyek 2 rapid wien jegyek first

A rendfenntartóknak könnygázt is be kellett vetniük, hogy ne közelíthessék meg a szlovákokat. A meccs alatt is forrt a levegő, a pozsonyiak például egy tűzijátékot lőttek át az egyik Sky Boxba, míg a túloldalon egy szögletnél az egyik vendégjátékos felé repültek műanyagpoharak. A két tábor üzengetett egymásnak, de a Slovan vezetőedzője, Vladimír Weiss szerint ez még nagyrészt belefért. A magyar rendőröknek a szlovák szurkolókkal is volt dolguk /Fotó: Fuszek Gábor – Nagyszerű mérkőzést játszottunk, fantasztikus hangulatban, egy-két kivételtől eltekintve minden megfelelő mederben, a fair play szellemében zajlott, ezt mindkét szurkolótábornak köszönöm, és a folytatásban is mindenkinek csak a meccsel kell foglalkoznia – mondta diplomatikusan a tré kérdés, Pozsonyban is sikerül-e féken tartani az indulatokat. A Slovannál tartanak a balhétól, ezért erősen korlátozzák a jegyárusítást. A hazai szektorokba csak bérletesek és a Batumi elleni hazai BL-meccsre kilátogatók igényelhetnek belépőt, illetve azok, akik a közelmúltban elektronikusan vásároltak náluk jegyet.